Grupa 4-latki integracyjna „Myszki”

Poszukiwanie niespodzianek od zajączka wielkanocnego

Dzień kolorowej skarpetki – Dzień osób z zespołem Downa

Pierwszy dzień Wiosny

Zakładamy ogródek

Urodziny Elenki

Przedstawienie o Małej Syrence

Dzień Dinozaura

Urodziny Agnieszki

Dzień pizzy

Tłusty czwartek

Urodziny Bartka

Dzień Babci i Dziadka

Dziś w przedszkolu mieliśmy wielkie święto i wyjątkowych gości. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dzień Kubusia Puchatka

Wigilijka grupowa

Wycieczka do Bawilandii w Kopalni Formy

Dzień Górnika

Z okazji Barbórki grupa „Myszki” zaprosiła górnika, który opowiedział o pracy w kopalni. Dzieci miały okazję zobaczyć górniczy mundur, przymierzyć strój górnika. Dzieci zaprezentowały wierszyk i taniec, a na koniec dnia wykonały rysunki węglem. Dziękujemy dziadkowi Michasi za poświęcony czas i zaznajomienie dzieci z zawodem górnika 🙂

Wspólne czytanie książki

Dziękujemy mamie Antka, pani Anicie, która odwiedziła nas po obiedzie i przeczytała bajkę o, dobrze dzieciom znanym, Puciu. Dziękujemy za poświęcony czas! 🙂

Zajęcia otwarte dla rodziców

Ostatnio w naszej grupie mieliśmy wyjątkowych gości. Nasi rodzice, odwiedzili nas, aby zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia. Stworzyliśmy też wspólnie jesienny lampion. Dziękujemy rodzicom za obecność!

Dzień Niepodległości

Wyjście do Publicznej Biblioteki

Laureaci konkursu ,,Moja ulubiona postać z bajki”

Dzień Postaci z Bajek

Rozstrzygnięcie konkursu „Zrób dla Jastrzębia coś dobrego – nie pal w piecu byle czego” organizowanego przez Straż Miejską w Jastrzębiu-Zdroju

Nina z grupy „Myszek” wzięła udział w ekologicznym konkursie plastycznym. W nagrodę odwiedził nas SMokuś i nagrodził Ninę ozdobnym drzewkiem, które wspólnie zasadziliśmy w ogrodzie przedszkolnym. Gratulujemy!

Dzień Dyni

Urodziny Alicji

Zabawy jesienne

Wyjście do księgarni „Autorska”

Dziękujemy p. Ewie i p. Kindze za zaciekawienie naszej grupy różnymi książeczkami i za kreatywne zajęcia plastyczne. Bardzo miło spędziliśmy czas w księgarni „Autorska” i na pewno jeszcze ją odwiedzimy.

Dzień Chleba

Urodziny Hani

Udział w akcji „Pola nadziei”

Dzień Bezpiecznego Komputera

Urodziny Michasi

Jesienne zabawy

Urodziny Adasia

Dzień chłopaka

Wycieczka do Studia Tańca i Ruchu „Szok”

W minionym tygodniu przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w zajęciach Studia Tańca i Ruchu „Szok”. Dzieci miały możliwość spróbowania swoich sił na parkiecie oraz uczestniczyły w zajęciach z elementami akrobatyki. Dziękujemy serdecznie mamie Antka, Pani Anicie za tą możliwość i organizację naszego wyjścia.

Wspólne czytanie książki

Dziękujemy mamie Elenki, za wspólne czytanie bajki o wyjątkowym słoniu. Dzieci poznały ulubioną książkę swojej koleżanki, dzięki uprzejmości Pani Kasi. Dziękujemy 🙂

Europejski Tydzień Sportu

Urodziny Mariki

Wychowawca: mgr Klaudia Stuchlik

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia specjalnego: mgr Izabela Kapciak

Godziny pracy  wychowawcy grupy Pani mgr Klaudii Stuchlik:

poniedziałek: 11.00-15.00; wtorek: 7.30-10.00; środa: 7.30-15.00; czwartek: 7.30-15.00; piątek: 7.30-15.00

Godziny pracy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia integracyjnego mgr Izabela Kapciak:

poniedziałek-piątek: 8.30-12.30

Godziny konsultacji:

mgr Klaudia Stuchlik

poniedziałki: 13.00-13.30; piątki: 10.30-11.00

mgr Kapciak Izabela

wtorki i środy: 8;15

Zapraszamy rodziców do indywidualnego kontaktu i umówienia się na konsultację w dogodnym dla Państwa terminie.