Misie

Zapraszamy serdecznie rodziców na zebranie 13 maja (poniedziałek) na godzinę 15:30. Zebranie będzie dotyczyć gotowości dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej oraz spraw bieżących.

Prosimy o obecność.

Dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na przedstawienie jasełkowe „Powitajmy Maleńkiego”

18.12.2108 na godzinę 12:30

Dnia 29 listopada (czwartek) wychodzimy do SP nr 5 na andrzejkowe wróżby przygotowane przez uczniów. Prosimy o ubiór odpowiedni do pogody.
Dziękujemy.

Dnia 4 grudnia (wtorek) odbędzie się występ konkursowy jasełek w naszym przedszkolu. Prosimy, aby dziewczynki miały tego dnia białe bluzki i białe rajstopy, natomiast pasterze koszule (białe lub w kratę) lub bluzki bez nadruków oraz odpowiednie spodnie (dotyczy to pasterzy, którzy nie dołączyli do stroju przyniesionego do przedszkola spodni lub bluzki).
Również tego dnia odbędą się Mikołajki w przedszkolu w związku z czym prosimy w miarę możliwości o mikołajkowe czapki dla dzieci.

Rodzice,

prosimy o przyniesienie strojów na Jasełka do dnia 26.11 (poniedziałek).